Holywood Reporter- Interwiew

4. november 2011 at 15:08 | S!nger |  Selena Gomez
Hollywood Reporter udělal se Sel rozhovor na téma moderování letošních Europe Music Awards :) Sel bude vůbec nejmladší člověk, co to bude moderovat! Je to opravdu úspěch a Sel si to moc zaslouží <3 Věřím, že bude úžasná jako vždy <3 Už se tak těším!
HR: Jaký je to pocit, být nejmladší moderátor Europe Music Awards ? Bude show tento rok jiná?
Selena: " Opravdu se na to těším. Bude to opravdu zábavné být na straně moderátorů a dostat se vystupovat, takže to pro mě a mou kapelu bude letos jiné. Myslím, že to bude zajímavé, že tam budou zapojení moji fanoušci, takže to bude úplně jiné publikum. Jinak si nejsem jistá, že to bude celé jiné. "
HR: Jak se do Belfastu připravuješ?
Selena: " Momentálně tvoříme spoustu věcí. Jsme teď na turné, ale jednu pojedu do Irska a budu dělat spoustu zkoušek tam. Budu v Belfastu poprvé, takže jsem nadšená. "
HR: Trošku ses rozcvičila při uvádění pre-show na VMAs v srpnu. Jaký jsi měla pocit?
Selena: " Dělali jsme tento rok pre-show a byla to opravdu zábava, dostali jsme celý koncert a dělali rozhovory s umělci. Bylo to dobré. "
HR: Co by fanoušci měli čekat od letošní show?
Selena: " S promem, které jsme vydali, je to trochu směr, kterým chci jít. Bude to zábavné a jiné a lidé mě uvidí dělat věci, které mě nikdy předtím dělat neviděli. "
HR: Můžeš nám nějak napovědět?
Selena: " Kreativně jsme na tom pracovali, takže je to hlavně o scénkách, které budeme dělat, ale víc než to zatím říct nemůžu. "
HR: V jakém stylu budeš?
Selena: " Myslím, že mám asi čtyř hodinové zkoušení oblečení nebo něčeho směšného z rozvrhu a přes to přejdeme. Zkusíme jiné outify, které jsme nikdy předtím neměla, takže to určitě bude víc o módě, když přijde na mé oblečení a doplňky. "
HR: Na čí vystoupení se těšíš ?
Selena: " Těším se na vystoupení všem. A opravdu mám ráda Coldplay, takže se těším na ně. Nikdy předtím jsem je neviděla. "
HR: Budeš se v tu noc cítit nervózně?
Selena: " Oh ano. Už to cítím. Jsem rozhodně nervózní. "

ZDROJ:
 


Comments

1 BeSmile :) BeSmile :) | Email | Web | 4. november 2011 at 19:11 | React

Hezkej článek

2 Bow.. :) Bow.. :) | Email | Web | 5. november 2011 at 14:05 | React

AHOJ!
PROSÍM ABY JSI MI POSLALA FOTKU FO MÉ SOUTĚŽE NA TÉMA VÁNOCE.. MUSÍŠ JU VYFOTIT TY A JE JEDNO JESTLI TO BUDE NAKRESLENÝ NEBO TY TŘEBA S DÁRKAMA.. FANTASIE JE JENOM NA TOBĚ.. MÁŠ ČAS DO PONDĚLÍ 7.11.2011..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement